Hadicové navijáky


Navíjecí hadice je dokonalým nástrojem k dosažení čistoty v jakémkoli prostředí. Její jednoduchost znamená, že ji bude kdokoli moci používat během několika vteřin.

Způsob instalace zajišťuje to, že hadice bude vždy po ruce a připravena k použití. Kromě toho bude hadice déle čistší, protože bude jen zřídka v kontaktu s podlahou.

Navíjecí buben namontovaný na stěnu nebo do stropu, umožňuje snadné používání a jednoduchý úklid hadice.

 

 

Jedná se o nejpoužívanější zařízení pro průmyslové použití a to nejen díky svému technickému řešení, ale zejména pro svou bezpečnost.

Použití hadicových navijáků odbourává možné zranění při kontaktu s povalujícími se hadicemi a zabraňuje také  jejich případnému poškození. Hadice  je vždy navinuta a uklizena ve svém navijáku na hlavami jejich obsluhy.

 

 

 

 


 

Komerční prostory centrální vysavače

Provoz v komerčních objektech vyžaduje častý a náročný úklid. Firma BEAM nabízí systémy centrálního vysávání, které svým uživatelům tento úkol zjednoduší a přinesou další výhody. Stačí pouhé zasunutí ultralehké hadice do vysavačové zásuvky a vysáté nečistoty mizí potrubím z uklízených prostor.

Průmyslové objekty centrální vysavače

Průmyslové objekty jsou specifickým typem prostorů, které vyžadují z hlediska úklidu stoprocentně funkční a výkonný systém. Zákazníci požadují vysávání všech druhů povrchů a materiálů různých velikostí a charakterů. Centrální průmyslové vysavače firmy Beam Electrolux všechny tyto požadavky splňuje.

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: poptavky@beam.cz
Url: www.beam.cz

Otevírací doba

Po - Čt: 08:00 - 11:30
12:15 - 17:00
Pá: 08.00 - 11.30
12.15 - 16.00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Výhradní zastoupení pro ČR, SR.