Příslušenství


Nejen na podlahách chtějí mít naši zákazníci čisto. Provoz v průmyslových provozech vyžaduje vysávání na pracovišti během směny ze všech druhů povrchů a tvarů. To klade vysoké požadavky na nabídku příslušenství.

Aby byl úklid opravdu dokonalý, rychlý, účinný a snadný nabízí firma BEAM Electrolux širokou škálu standardních i speciálních kartáčů, hubic, nástavců a hadic.

Každý si může vybrat podle svého přání hadici potřebné délky standardní nebo s ovládáním. Vysávací hadice jsou dodávány v průměrech 38 a 50mm. Do speciálních provozů nabízí naše společnost i hadice antistatické.

Podlahy hal, skladů různých materiálů, betonové nebo z dlažby - na každý povrch a na každý vysáváný materiál lze vybrat ten nejvhodnější kartáč. Kromě klasických nebo univerzálních kartáčů jsou v nabídce speciální ruční kartáče  různých tvarů pro nedostupná místa k použití na všech typech pracovišť.

Speciálními typy příslušenství do průmyslových provozů jsou velkoobjemové vaky na nečisoty Big bagy a hadicové navijáky, které umožňují perfektní uskladnění vysávací hadice.

Katalog příslušenství pro komerční a průmyslové využití


Vysávací hadice

Kartáče a hubice

Big bagy

Hadicové navijáky

Komerční prostory centrální vysavače

Provoz v komerčních objektech vyžaduje častý a náročný úklid. Firma BEAM nabízí systémy centrálního vysávání, které svým uživatelům tento úkol zjednoduší a přinesou další výhody. Stačí pouhé zasunutí ultralehké hadice do vysavačové zásuvky a vysáté nečistoty mizí potrubím z uklízených prostor.

Průmyslové objekty centrální vysavače

Průmyslové objekty jsou specifickým typem prostorů, které vyžadují z hlediska úklidu stoprocentně funkční a výkonný systém. Zákazníci požadují vysávání všech druhů povrchů a materiálů různých velikostí a charakterů. Centrální průmyslové vysavače firmy Beam Electrolux všechny tyto požadavky splňuje.

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: poptavky@beam.cz
Url: www.beam.cz

Otevírací doba

Po - Čt: 08:00 - 11:30
12:15 - 17:00
Pá: 08.00 - 11.30
12.15 - 16.00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Výhradní zastoupení pro ČR, SR.