Průmyslové vysavače

Průmyslové vysavače pro průmyslové objekty

Průmyslové objekty jsou speciální prostory, které nezbytně potřebují z hlediska úklidu stoprocentně funkční a výkonný systém. Naši klienti požadují úklid všech druhů povrchů a materiálů různých velikostí a charakterů. Centrální průmyslové vysavače systému BEAM ELECTROLUX všechny tyto požadavky splňuje.
Průmyslové vysavače BEAM ELECTROLUX nacházejí už po mnoho roků uplatnění v různých větších i menších firmách:

  • autoservisy
  • dílny
  • výrobní haly
  • garáže
  • vozovny
  • ubytovací zařízení
  • restaurace
  • zemědělství

Centrální průmyslové vysavače fungují tak, že potrubí napojené na centrální agregát ústí do jednotlivých prostor vysavačovými zásuvkami. Do těch se zasouvá hadice, jejímž prostřednictvím zmizí vysáté nečistoty z uklízených prostor do separační nádoby u agregátu.

Průmyslové vysavače BEAM nabízejí řešení pro každého. 

Moderní průmyslové vysavače značky Beam

Precizně vyčistit velké budovy zabere velmi hodně času. Průmyslové vysavače jsou odpovědí, která je i nákladově efektivní, účinná a velmi odolná.
Z pohledu nákladů není efektivní, aby velké prostory čistil samotný člověk vyzbrojený standardním vysavačem, které ani nejsou vyráběny pro takové kontinuální zatížení. Průmyslové vysavače jsou navrženy a vyrobeny tak, že jsou bezproblémové a spolehlivé.
Zde nabízené průmyslové vysavače jsou vyráběny v kooperaci s firmou Electrolux – propagátorem a největším výrobcem centrálních vysavačů. S desítkami let zkušeností a nadšení, naši odborníci přinášejí nejmodernější průmyslové vysavače. Ovládání je jednoduché a výsledky jsou optimální. Obrovské plochy jsou vyčištěny v minimálním čase, ale s prvotřídními výsledky.

Průmyslové vysavače – centrální vysávání

Společnost BEAM ČR s.r.o. se sídlem v Jesenici u Prahy Vám nabízí odstranění prachových částic a nečistot efektivně a spolehlivě. Centrální průmyslové vysavače jsou určeny nejen pro jednorázový úklid, ale také pro úklid v nepřetržitém provozu. Průmyslové vysavače najdou uplatnění naprosto všude, jak v komerčních objektech pro vysávaní podlah, tak i v průmyslových objektech k vysávaní nečistot vznikajících během výroby.

Centrální průmyslové vysavače se od těch běžných liší zejména mnohem vyšší efektivitou, průmyslové vysavače navíc může obsluhovat více pracovníků současně. Průmyslové vysavače disponují vysokým výkonem, čímž zkrácují dobu potřebnou k úklidu. Šetříte tedy mnoho času Vašich zaměstnanců, což vede ke snížení nákladů na úklid. Tak jako klasické centrální vysavače, tak i průmyslové svým majitelům ušetří mnoho strastí spojených s úklidem, neustálé vláčení těžkých strojů atd.

Separační a filtrační jednotka pro průmyslové vysavače

Důležitou součástí systému pro průmyslové vysavače je separační a filtrační jednotka. Pro velký objem hrubých nečistot se využívají tzv. předseparátory například v kombinaci s Big Bagem. Pro separaci jemného prachu se používají cyklonové odlučovače doplněné filtrem. Jako filtrační materiál se používají polyesterové filtry (takzvané cartridgové filtry) s klasifikací HEPA 13. Hadice jsou doplněny teleskopickými trubicemi a průmyslovými kartáči v kovovém provedení, klasických, univerzálních či speciálních tvarů, které zabezpečí spolehlivý úklid dle požadavků zákazníka. Podívejte se na naše reference.

Komerční prostory centrální vysavače

Provoz v komerčních objektech vyžaduje častý a náročný úklid. Firma BEAM nabízí systémy centrálního vysávání, které svým uživatelům tento úkol zjednoduší a přinesou další výhody. Stačí pouhé zasunutí ultralehké hadice do vysavačové zásuvky a vysáté nečistoty mizí potrubím z uklízených prostor.

Průmyslové objekty centrální vysavače

Průmyslové objekty jsou specifickým typem prostorů, které vyžadují z hlediska úklidu stoprocentně funkční a výkonný systém. Zákazníci požadují vysávání všech druhů povrchů a materiálů různých velikostí a charakterů. Centrální průmyslové vysavače firmy Beam Electrolux všechny tyto požadavky splňuje.

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: poptavky@beam.cz
Url: www.beam.cz

Otevírací doba

Po - Čt: 08:00 - 11:30
12:15 - 17:00
Pá: 08.00 - 11.30
12.15 - 16.00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Výhradní zastoupení pro ČR, SR.