Separátory


Po zapnutí systému je nasátý vzduch spolu s nečistotami unášen k separátoru, kde je přefiltrován. Zbývající vzduch je agregátem – radiální vývěvou vyfouknut mimo objekt.

K dispozici je celá řada separátorů odstupňovaných dle velikosti zásobníku, plochy filtru a dalším vybavením jako je kompresor pro čištění filtru nebo elektronický informační displej.

Hlavní výhody námi dodávaných separátorů:

  • Velká plocha filtru

Velká plocha filtru odpovídající fyzikálním zákonům proudění vzduchu. Oproti konkurenci nabízíme filtry s plochou filtru až 7,3m2.

  • Kontrolní displej

Elektronický displej prachového separátoru umožňuje sledování nasycení prachového filtru, stav zaplnění prachového kanystru, pracovní hodnotu podtlaku vysávací jednotky a tlak uvnitř expanzní nádoby. Skvělý pomocník pro kontrolu Vašeho systému. Jednoduché ovládání a množství informací o stavu Vašeho prachového separátoru.

  • Systém automatického čištění

Slouží pro automatické čištění prachového filtru v libovolném čase. Stačí jednoduché naprogramování počtu a délky samočistících cyklů a ty se automaticky vykonají. Odpadá komplikované čištění filtru. Systém automatického čištění tuto činnost vykoná za Vás.

  • Velikost prachového kanystru

Nabízené prachové separátory dodávané firmou BEAM mají objem až 150l. Pracové kanystry jsou vybaveny kolečky pro snadnou manipulaci s vysátými nečistotami.


Separátory CLASSIC

Separátory PERFETTO

 

Komerční prostory centrální vysavače

Provoz v komerčních objektech vyžaduje častý a náročný úklid. Firma BEAM nabízí systémy centrálního vysávání, které svým uživatelům tento úkol zjednoduší a přinesou další výhody. Stačí pouhé zasunutí ultralehké hadice do vysavačové zásuvky a vysáté nečistoty mizí potrubím z uklízených prostor.

Průmyslové objekty centrální vysavače

Průmyslové objekty jsou specifickým typem prostorů, které vyžadují z hlediska úklidu stoprocentně funkční a výkonný systém. Zákazníci požadují vysávání všech druhů povrchů a materiálů různých velikostí a charakterů. Centrální průmyslové vysavače firmy Beam Electrolux všechny tyto požadavky splňuje.

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: poptavky@beam.cz
Url: www.beam.cz

Otevírací doba

Po - Čt: 08:00 - 11:30
12:15 - 17:00
Pá: 08.00 - 11.30
12.15 - 16.00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Výhradní zastoupení pro ČR, SR.