Zásuvky


Vysavačové zásuvky bývají v interiéru jediným indikátorem instalace systému centrálního vysávání. Proto firma BEAM Electrolux klade velký důraz nejen na technickou kvalitu, ale i na estetickou funkci zásuvek.

Zákazníci mohou vybírat ze zásuvek obdélníkových i čtvercových, které jsou dodávané v plastovém nebo kovovém provedení.

Charakter některých objektů vyžaduje montáž potrubí i zásuvek na povrchu konstrukcí - systém BEAM toto řešení umožňuje.

 

ABB


Čtvercové zásuvky COMPACT v mnoha barevných odstínech jsou konstruovány tak, aby v interiéru tvarově i barevně ladily s elektro zásuvkami TIME a ELEMENT od firmy ABB. Pro ty zákazníky, kteří upřednostňují jako materiál dřevo, nabízí firma BEAM ELECTROLUX dřevěné řámečky TIME ARBO. Novinkami v nabídce vysavačových zásuvek od firmy ABB jsou typové řady NEO, SOLO, SOLO CARAT a FUTURE LINEAR.

Katalog vysavačových zásuvek ABB - Element, Time, Time Arbo, Neo

Katalog vysavačových zásuvek ABB - Solo, Solo Carat, Future Linear

 

COLOR


Zákazníci si mohou nově vybírat i z kovových čtvercových zásuvek COLOR. Tyto zásuvky doplňují základní nabídku vysavačových zásuvek COMPACT. Zásuvky COLOR lze dodat v libovolné barvě podle přání zákazníka (výběr až z 5000 barev).

Katalog vysavačových zásuvek Color

 

BTICINO, CELIANE


Od roku 2012 dodává BEAM vysavačové zásuvky od firmy LEGRAND a to v typových řadách CELIANE a BTICINO (ABSOLUTE, LIVING a LIGHT).

Katalog vysavačových zásuvek Bticino

Katalog vysavačových zásuvek Celiane

 

CLASSIC, ELEGANT


Obdelníkové zásuvky CLASSIC v plastovém i kovovém provedení různých odstínů a tvarů tvoří již tradiční design zásuvek BEAM ELECTROLUX. Opravdu širokou nabíkdu vysavačových zásuvek doplňují plastové zásuvky ELEGANT.

Katalog vysavačových zásuvek Elegant

 

Komerční prostory centrální vysavače

Provoz v komerčních objektech vyžaduje častý a náročný úklid. Firma BEAM nabízí systémy centrálního vysávání, které svým uživatelům tento úkol zjednoduší a přinesou další výhody. Stačí pouhé zasunutí ultralehké hadice do vysavačové zásuvky a vysáté nečistoty mizí potrubím z uklízených prostor.

Průmyslové objekty centrální vysavače

Průmyslové objekty jsou specifickým typem prostorů, které vyžadují z hlediska úklidu stoprocentně funkční a výkonný systém. Zákazníci požadují vysávání všech druhů povrchů a materiálů různých velikostí a charakterů. Centrální průmyslové vysavače firmy Beam Electrolux všechny tyto požadavky splňuje.

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: poptavky@beam.cz
Url: www.beam.cz

Otevírací doba

Po - Čt: 08:00 - 11:30
12:15 - 17:00
Pá: 08.00 - 11.30
12.15 - 16.00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Výhradní zastoupení pro ČR, SR.